Koncert v kostele Sv. Petra a Pavla
U příležitosti svátku Sv. Václava byl uskutečněn v místním kostele Sv. Petra a Pavla koncert, kde nám zapěl pan Petr Sejpal za doprovodu paní Marie Šestákové.
Slyšeli jsme krásně a profesionálně podané písně Ave Maria; Dignare, o domine; Panis Angelieus; Bibliské písně a řadu dalších.
Kdo přišel, určitě nelitoval. Kostel byl zaplněn a určitě mohu jménem všech přítomných poděkovat učinkujícím za nevšední zážitek a "pohlazení na duši".
Děkujeme !
| vítr | Z, 3.39 | m/s |
| tlak | 1018 | hPa |
| vlhkost | 29 | % |
Turistické známky a vizitky můžete zakoupit na OÚ a v restauraci U Horymíra - součást KD Neumětely viz. interaktivní mapa na www
