Zde pro vás máme připraveny aktuality z dění v obci.

Většina těchto aktualit je dále rozvedena, včetně fotodokumentace v sekci Fotogalerie 2013 či 2014 - a novější

Další žádosti o podporu

Naše obec požádala v rámci dotačních titulů o další podporu

10. 5. 2017 Zobrazit více

Oprava střechy obecního úřadu

Vzhledem ke stavu střešní krytiny jsme byli nuceni přistoupit k její výměně.

15. 12. 2016 Zobrazit více

Další žádosti o podporu ...

Připravované žádosti v rámi Rozvojového plánu obce

2. 12. 2016 Zobrazit více

Silniční zrcadlo u sběrny kovů Lorenz

ve spolupráci s KSÚS Sč. kraje se nám podařilo umístit zrcadlo na problematickou křižovatku u železniční zastávky Neumětely

2. 12. 2016

Obnova náměstí v Neumětelích

Obnova náměstí v NeumětelíchObnova probíhá za podpory Středočeského kraje - FROM

Dílo bylo předáno k užívání, po odstranění drobného nedodělku - vyznačení plochy BUS, ve středu 24.8.2016.

14. 5. 2016 Zobrazit více

Oprava vnitřních prostor hájenky

Oprava vnitřních prostor hájenkyNa začátku května jsme převzali opravenou hájenku.

14. 5. 2016 Zobrazit více

Hlášení závad na veřejném osvětlení obce

Hlášení závad na veřejném osvětlení obcenaleznete nově v levém sloupci Menu.

Práce se systémem je velmi jednoduchá a intuitivní - stačí na mapě najít požadované svítidlo, kliknout na něj a následně vybrat zaznamenanou závadu na svítidle a odeslat.

9. 9. 2015 Zobrazit více

Reklamace Velkého rybníku - průsak vody u výpusti přelivu

Reklamace Velkého rybníku - průsak vody u výpusti přelivuDnes došlo ke schůzce mezi obcí, technickým dozorem investora a stavební firmou, která opravovala Velký rybník.

29. 7. 2015 Zobrazit více

Homogenizace povrchu vozovky v obci Neumětely 7.8. - 12.8.2015

Homogenizace povrchu vozovky v obci Neumětely 7.8. - 12.8.2015Podařilo se nám vyjednat s Krajskou správou a údržbou komunikací homogenizaci povrchu vozovky v Neumětelích.

29. 7. 2015 Zobrazit více

II. etapa splaškové kanalizace

II. etapa splaškové kanalizacedokončení splaškové kanalizace bylo hlavní prioritou zastupitelstva obce Neumětely. Díky podpoře z Ministerstva zemědělství ČR jsme mohli tuto rozsáhlou akci realizovat.

9. 7. 2015 Zobrazit více