Zde pro vás máme připraveny aktuality z dění v obci.

Většina těchto aktualit je dále rozvedena, včetně fotodokumentace v sekci Fotogalerie 2013 či 2014 - a novější

Informační tabule v Neumětelích

Informační tabule v NeumětelíchDne 18.10.2017 byla vyměněna informační tabule v Neumětelích.

19. 10. 2017 Zobrazit více

Dokončení povrchu místní komunikace a výstavba chodníků v lokalitě Za Humny

Dokončení povrchu místní komunikace a výstavba chodníků v lokalitě Za HumnyCílem projektu bylo zajistit odpovídající přístup k nově postaveným rodinným domkům v lokalitě Za Humny.
Prozatím byla uskutečněna 1. etapa, na kterou chceme navázat v příštím roce.

17. 10. 2017 Zobrazit více

Oprava povrchu MK V Chalopukách

Oprava povrchu MK V ChalopukáchMístní komunikace v Chaloupkách byly již dlouhou dobu v žalostném stavu.

21. 9. 2017 Zobrazit více

Oprava povrchu komunikace Pod Kuchyňkou

Oprava povrchu komunikace Pod Kuchyňkouvzhledem k nepříznivému stavu povrchu komunikace se nám podařilo za přispění MMR ČR opravit vozovku

4. 8. 2017 Zobrazit více

Další žádosti o podporu

Naše obec požádala v rámci dotačních titulů o další podporu

10. 5. 2017 Zobrazit více

Oprava střechy obecního úřadu

Oprava střechy obecního úřaduVzhledem ke stavu střešní krytiny jsme byli nuceni přistoupit k její výměně.

15. 12. 2016 Zobrazit více

Další žádosti o podporu ...

Připravované žádosti v rámi Rozvojového plánu obce

2. 12. 2016 Zobrazit více

Silniční zrcadlo u sběrny kovů Lorenz

ve spolupráci s KSÚS Sč. kraje se nám podařilo umístit zrcadlo na problematickou křižovatku u železniční zastávky Neumětely

2. 12. 2016

Obnova náměstí v Neumětelích

Obnova náměstí v NeumětelíchObnova probíhá za podpory Středočeského kraje - FROM

Dílo bylo předáno k užívání, po odstranění drobného nedodělku - vyznačení plochy BUS, ve středu 24.8.2016.

14. 5. 2016 Zobrazit více

Oprava vnitřních prostor hájenky

Oprava vnitřních prostor hájenkyNa začátku května jsme převzali opravenou hájenku.

14. 5. 2016 Zobrazit více